Účel stránky

Po rôznych potravinových škandáloch, ktoré otriasli našou krajinou, začali byť spotrebitelia nedôverčiví. Pochybnosti o tovare, ktorý každodene nakupujú vzrastajú.

Miera domácich produktov, ktoré spotrebitielia nakupujú je neúnosne nízka. Čím menší je dopyt po našich produktoch, tým menej sa tých produktov výrába. Čím menej produktov sa u nás vyrába, tým je menej pracovných príležitostí a vzrastá nezamestnanosť.

Stránka Zverejni sa vznikla ako odpoveď na súčasné problémy. Jeho hlavnou úlohou je propagovať Slovenských výrobcov, ich výrobky ale i služby a remeslá, ktoré u nás vykonávajú poctiví ľudia

Prečo by ste nemali chýbať na stránke Zverejni sa?

Účelom stránky Zverejni sa je združiť ľudí, ktorý sa nehanbia za svoje produkty a služby. Sú si vedomí, že to čo vykonávajú, vykonávajú najlepšie ako vedia.

Ľudská nátura je taká, že človek neverí, pokiaľ niečo neuvidí. Najmä v tejto dobe, kedy sú potravinové škandály takmer na dennom poriadku. Na stránke Zverejni sa získavate priestor na propagovanie svojej činnosti takým spôsobom, aby ste sa priblížili viac k ľuďom - svojim spotrebiteľom. Nebojte sa ukázať to, čo robíte a ako to robíte, pretože práve to môže rozhodnúť, či sa spotrebiteľ rozhodne práve pre Vás.

Chcete sa zverejniť alebo poznáte niekoho, kto by sa chcel zverejniť?

Napíšte nám na náš e-mail: info@zverejnisa.sk