A.D. 1886 Weinbau MALATSCHEK SHR

LIMBACH, pôvodná VINOHRADNÍCKO & VINÁRSKA familia. A.D. 1676-1886-1994 vína monarchie v cenách republiky.

TRADÍCIA FAMÍLIE.

Počas 11 generácií sa spolu tešíme, relaxujeme pri vínkach z autentických odrôd Malých Karpát. Ako z mála vinohradníckých gruntov starej Európy ponúkneme zvedavým koštérom parádne Živé vínka zo zdedených sort. Kvalitatívne odrody- nedávno stratené pokladíky Prešburgskej župy vychutnáme  priamo z našho stola. Malé pristavenia na ceste za tajomstvami našej lokality.

NAŠE VÍNA.

Tradične, so srdcom plníme súdky regionálnym CIRIFANDLOM (Silvanerom- červeným i raritným čiernym) prírodnými bratmi DEVÍNU a to ROTGIPFLEROM (Červenošpičiakom Tr x Vč) alebo ZIERFAHNDLEROM (Veltlín červený x Tramín). Pod klenbou spoločne objavíme i horský BOUVIER, MUSKATEK, LIMBAŠSKÝ ROSLING i modrý SCHWARZROSLING (Pinot Meunier)

FILOZOFIA VINOHRADNÍCTVA & VINÁRSTVA.

Špécie našich dedov sú plné až husté, nepriesvitné telnaté vínka s typickou farbou, vôňou i chuťou odrody. Čisté vínka neznamenajú prázdne, zbavené produkty ale vyzreté esencie z materského “kvásku”. :-D Radi sa podelíme o  zlatisté moky nezabité a neredukované veľkoobchodom.  S dobrým pocitom sledujeme ako narastá počet našich ľudí, ktorým záleží na svojom zdraví, dlhom žití v kondícií. Doprajú si BIO – čiže normálnu produkciu, aká tu bola pár rokov nazad. :-D   Po živom mlieku, jogurtoch, nefiltrovanom pive sa vraciate i k plnému “nerýchlenému” vínku so zachovalým telom. Podelíme sa, do Vašich pivničiek a humidorov putuje len tvorba ponechaná v skutočne živlovej rovnováhe!